Orientēšanās klubs Ogre veiksmīgi realizē savu pirmo LEADER projektu!

2012-09-19

Biedrība "Orientēšanās klubs Ogre" savu pirmo LEADER projektu "Orientējies nākotnei" sagatavoja un iesniedza 2011.gadā, kā rezultātā saņēma finansiālu atbalstu veiksmīgai projekta realizācijai.

Aizvadītas militārās sporta spēles skolu jauniešiem

2012-08-22

30.jūnijā un 1.jūlijā Lielvārdes novada Lēdmanes pagasta "Lapeglēs" norisinājās "Ogres un Bauskas garnizona ģenerāļa Pētera Radziņa kausa izcīņa starp skolu jauniešiem". Komandu vidū bija arī Ogres, Ikšķiles un Ķeguma novadu pārstāvji.

Lauberē atklāts sporta kluba Amazones loka šaušanas treniņlaukums

2012-07-05

Šā gada jūlija vidū Lauberes pagasta "Jauncaunēs" tiek nodots ekspluatācijā sporta kluba "Amazones" loka šaušanas treniņlaukums, kurš ierīkots un apgādāts ar inventāru, realizējot ELFLA projektus pasākumam "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā".

Esi draugs Ogres bērniem!

2011-11-15

Šo labdarības projektu organizē biznesa augstskolas Turība sabiedrisko attiecību fakultātes maģistratūras studentes sadarbībā ar biedrību "Vecāki kopā" un labdarības organizāciju "Eurika"!

Lielvārdes un Ogres novadā - BOTTECCHIA velo orientēšanās sacensības!

2011-05-16

Labdien! Vēlos informēt par 23.-24.jūlijā plānoto pasākumu - BOTTECCHIA velo orientēšanās sacensībām, kas notiks 2 dienas Lielvārdes un Ogres novadā.

Seminārs "NVO grāmatvedība un gada pārskatu veidošana"

2011-02-14

Vēlos informēt, ka nākamnedēļ, 24.februārī plkst.16.00, Ikšķiles Dienas centrā paredzēts seminārs nevalstisko organizāciju pārstāvjiem "NVO grāmatvedība un gada pārskatu veidošana". Semināram lūdzu pieteikties līdz 20.februārim, nosūtot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju un kontakttālruni uz e-pastu dita.luka@ikskile.lv.


Ar cieņu, Dita Lūka - Ikšķiles novada pašvaldības Dienas centra vadītāja, mob.29180934.