Esam atzīti par Gada LEADER grupu Latvijā!

20.10.2012

Latvijas nākotne nav lielpilsētās - tie ir lauku ļaudis, kas veido kultūrvēsturisko vidi un palīdz uzturēt nacionālo garu. Laukos ir mūsu spēks. Ar šādiem vārdiem Tukuma novada Jaunmoku pilī tika sveikti konkursa "Sējējs -2012" laureāti!

 

Piektdien vakarā, 19.oktobrī, Tukuma novada Jaunmoku pilī Zemkopības ministrija laipni aicināja uz Sējējs 2012 noslēguma pasākumu.

Šogad tika ieviesta jauna nominācija „Gada LEADER grupa”, kurā tiks vērtētas vietējās rīcības grupas, kas aktīvi darbojas vismaz trīs gadus.

PPP biedrība Zied zeme konkursam izvirzīja Lauku atbalsta dienests, rakstot: "Mūsuprāt „Zied zeme” komanda ir īsteni LEADER idejas nesēji Latvijā.

„Zied zeme” ir  idejām bagāta un sniedz noteiktu skatījumu nākotnē, lai ar LEADER palīdzību izdarītu pēc iespējas labākas un vajadzīgākas lietas Latvijas laukiem.

„Zied zeme” komandu veido gudri, izdarīgi un pozitīvi cilvēki, kas daudzējādā ziņā ir piemērs citām vietējām rīcības grupām un jebkuram no mums."

Mēs bijām lepni, ka mūsu organizācija ir izvēlēta kā viena no labākajām LEADER pieejas ieviesējām Latvijā.

Un tagad esam saņēmuši galveno balvu. Esam priecīgi un samulsuši, jo zinām, iegūtais apbalvojums ir iepriekšējo gadu darba novērtējums un atbildība par turpmāko.


Ar cieņu, Linda Cīrule