Jaunā mājas lapa ir izveidota!

03.03.2011

Ilgi gaidītā biedrības mājas lapa wwww.ziedzeme.lv ir izstrādāta un pieejama lietotājiem.

Jaunās mājas lapas dizains ir pielāgots nesen jaunizstrādātajam biedrības tēlam, kuru raksturo ceriņu violeto krāsu savienojums ar maigajiem toņiem. Mājas lapas galvenais mērķis ir uzlabot komunikāciju ar projektu iesniedzējiem, atvieglot informācijas apmaiņu un pieejamību ātrākai un efektīvākai projektu realizācijai, kā arī izveidot nelielu sociālu platformu, kur būtu iespēja apmainīties ar informāciju Zied Zeme teritorijā dzīvojošajiem.

Mājas lapa ir iztrādāta pēc iespējas vieglāk uztverama un saprotama, tās lietojamība ir vienkārša un ērta. Ir galvenā izvēlne, kreisā sleja, kur var pieteikties jaunumiem e-pastā, kā arī ātri tikt uz sadarbības partneru web lapām, centrālā informācijas sleja, kur var aplūkot arī realizēto projektu foto, kā arī uzdot jautāumu mums, pievienot sludināumu un kļūt par biedru. Labajā slejā ir iespēja mums sekot līdzi citos sociālajos tīklos, apskatīt tuvākos notikumus un seminārus kalendārā, kā arī sekot līdzi tiešsaistē Zied Zeme twitter kontam.


Galvenās izvēlnes sadaļā Projekti ir pieejama visa nepieciešamā informācija, lai veiksmīgi realizētu savas idejas projektu formātā. Sadaļā ir pieejama informācija par projektu konkursiem, nepieciešamo dokumentāciju, kā arī informācija par jau realizētajiem un ieviešanas stadijā esošajiem projektiem.

Sadaļā Sludinājumi ir iespēja bez maksas ievietot savu sludinājumu, lai popularizētu savu produktu vai pakalpojumu, kas ir pieejams Zied Zeme darbības teritorijā.

Vietējo produktu sadaļā ir pieejama informācija par Zied Zeme Delikatešu grozu, kur ir iespēja katram uzņēmējam popularizēt savu īpašo un unikālo produktu, kas raksturīgs tieši Zied Zeme teritorijā.

Sadaļā Teritorija ir iespēja uzzināt vairāk par to, cik daudzkrāsaina un interesanta ir Zied Zeme darbības teritorija, sākot no apskates vietām līdz pat organizācijām un uzņēmējiem, kas, iespējams mums nezinot, ikdienā darbojas mums līdzās.

Sadaļa Jauniešiem ir izstrādāta speciāli jauniešu segmenta grupai, kur tiks iekļauta inofmrācija tikai un vienīgi par jauniešu ispējām, aktivitātēm, pasākumiem, projektiem, kā arī par to, kur ir iespēja reāli līdzdarboties ikdienā.