Facebook tiešraides cikls "Sagaidi Ziemassvētkus ar Zied zemi!"

02.12.2020

Ziemassvētki ir laiks, kad varam atbalstīt savus tuvākos ar labu vārdu vai aktīvu darbu. Atbalstīt vietējos uzņēmējus. Atbalstīt labdarības akcijas. Mēs uzskatām, ka, neskatoties uz ierobežojumiem un vispārējo sasalumu, kas raksturīgs ziemai, svarīgi ir nesastingt, būt kustībā... ar siltumu sirdī, vairojot prieku, mīlestību, labestību un iespēju robežās: kopā būt! Aicinām piedalīties Facebook tiešraides ciklā "Sagaidi Ziemassvētkus ar Zied zemi!" 

Līdz Ziemassvētkiem plānojam rīkot trīs Facebook tiešraides. Pirmā jau norisināsies ceturtdien, 03.12., plkst. 11:00, kurā runāsim par aktualitātēm birojā un iepazīstināsim ar biedrības darbu, biedriem. Kā arī tiešraides laikā varēsiet iepazīties ar Zied zemes administrācijas komandu, kuras ikdiena balstās par un ap Zied zemi. Uzzini kā ir būt daļai no Zied zemes, un kā mēs kopā varam uzlabot ne tikai savu, bet arī sabiedrības dzīves kvalitāti kopumā!

image, 360x217px, 25.11 KB

Aicinām atzīmēt savā kalendārā sekojošos tiešraides datumus:

  • Iepazīsti Zied zemi un tās biedrus - 03.12. 

Pastāstīsim kā Zied zeme birojs "tiek galā" ar pandēmijas ierobežojumiem, kuri darni rit uz priekšu, kuri ir "apstājušies".

  • Dāvanu tirdziņš ar Zied zeme biedriem - 10.12.

Biedrībā ir 52 biedri, no kuriem 31% ir uzņēmēji: gan zināmi, gan mazāk pazīstami. Katram ir kāds Ziemassvētku stāsts un īpašais piedāvājums. Saruna atvērta tiem, kuri vēlās iepazīstināt ar sevi! Mūsu biedru saraksts te: http://www.ziedzeme.lv/lv/par_mums/biedri/

  • Papildus Dāvanu tirdziņš ar Zied zeme biedriem - 15.12. plkst. 16:00.
  • Kā saglabāt mieru Ziemassvētkos? - 17.12. plkst. 16:00.

Aicināsim biedrus dalīties savos pieredzes stāstos kā atrast mieru, saskaņu un labticību nākotnei!

Zied zeme Facebook lapā būs atrodama visa informācija par tiešraidēm, laikiem un dalībniekiem! Ja vēl neseko mums Facebook, šeit ir links uz lapu: https://www.facebook.com/ziedzeme

Kopā varam vairāk - pievienojies tiešraidē un izmanto iespēju arī uzdot sev interesējošos jautājumus!

Informāciju sagatavoja:

Krista Andersone-Krūmiņa

T: +37128678690

E: krista@ziedzeme.lv

"Dodot gūtais neatņemams" - Rainis

image, 452x71px, 28.81 KB

Publisko un privāto partnerattiecību biedrība „Zied zeme” īsteno Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākumā "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana". Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.