Pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārs “LEADER projektu ieguldījums mazās uzņēmējdarbības, sabiedrības aktivizēšanā un teritorijas attīstībā Gulbenes novadā”

2021-09-21 07:20:00 - 2021-09-22 19:00:00

Aicinām pieteikties divu dienu bezmaksas LEADER projektu pieredzes apmaiņas semināram Gulbenes novadā!

PPP biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar biedrību “Sateka” aicina potenciālos projektu iesniedzējus uz bezmaksas semināru “LEADER projektu ieguldījums mazās uzņēmējdarbības, sabiedrības aktivizēšanā un teritorijas attīstībā Gulbenes novadā” 2021.gada 21. un 22. septembrī!

Pieredzes apmaiņas seminārā iepazīsimies ar LEADER projektu realizētāju stāstiem Gulbenes novadā. Kopā ģenerēsim idejas jaunu projektu īstenošanai un veicināsim sadarbību starp lauku uzņēmējiem. 
Vairāk par semināru un pieteikšanos lasi ŠEIT!
Semināram var pieteikties potenciālo projektu iesniedzēji (fiziskas un juridiskas personas), kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību PPP biedrības “Zied zeme” darbības teritorijā (Ogres novads, Ķekavas novada Baldones pagasts). Tā pat informējam, ka pasākums tiek īstenots “zaļā” pasākuma formātā, tāpēc pirms pieteikšanās aicinām pārliecināties, vai Jums ir derīgs COVID-19 vakcināciju vai pārslimošanu apliecinošs sertifikāts.
PPP biedrība Zied zeme ar Eiropas Savienības atbalstu, īstenojot Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma "Vietējās rīcības grupas darbības nodrošināšana un teritorijas aktivizēšana", sedz dalībnieku dalības un transporta maksu seminārā, kas vienai personai sastāda 80 EUR. Dalības maksā iekļauta ēdināšana un objektu apskate. Transports līdz semināra norises vietai un tā norises laikā tiek nodrošināts.
Kontaktinformācija: Iluta Jansone 22041406; iluta@ziedzeme.lv
image, 452x71px, 28.81 KB