Ūdens spēļu laukuma un leļļu takas izveide Lēdmanē - SIA Latvian amusement agency

Ūdens spēļu laukuma un leļļu takas izveide Lēdmanē - SIA Latvian amusement agency

Iesniedzējs: SIA Latvian amusement agency (Privāts)
Sākuma datums: 2016-10-07
Beigu datums: 2017-09-06
Fonds: 2014-2020
Statuss: Izstrādes stadijā

Īstenošanas vieta: Vēsmiņas, Bekas, Lēdmanes pag., Lielvārdes nov.,
Kopējais finansējums: 100 000,00
Publiskais finansējums: 70 000,00
Rīcības nosaukums: - - -

Mērķis:

Jauna tūrisma pakalpojuma radīšana Lēdmanē, ierīkojot ūdens spēļu laukumu 200 m2 platībā un izveidojot leļļu taku ar 20 ekspozīcijām tematiskā izklaides parka "Avārijas brigāde" teritorijā.

Plānotais ūdens spēļu laukums būs jaunums ne tikai Lielvārdes, bet arī visā PPPB “Zied Zeme” darbības teritorijā. Ūdens spēļu laukums (Spray park) ir atpūtas laukums, kas paredzēta ūdens spēlēm ar maz vai vispār bez stāvoša ūdens. Ūdens spēļu laukuma izveide sniegs iespēju Lielvārdes novada ģimenēm ar bērniem aktīvi atpūsties brīvā dabā tepat novadā. Laukumā būs pieejamas dažādas ūdens strūklas, laistīšanas un spricēšanas iekārtas, kas piemērotas dažādām vecuma un prasmju grupām. Laukuma vidū paredzēts aptuveni 30 cm dziļš baseiniņš ar slidkalniņiem.

Leļļu taku veidos 20 atsevišķi ekspozīcijas elementi. Katrā no tiem būs ainas no pazīstamiem latviešu literatūras darbiem, kuras veidos augstas detalizācijas speciāli izstrādātas lelles. Leļļu ekspozīcijām papildus izklaidējošai paredzēta arī izglītojošā funkcija. Apmeklētājiem mākslinieciskā izpildījumā tiks piedāvātas ainas no tādiem populāriem darbiem, kā Sprīdītis, Sūnu ciema zēni, Zelta zirgs un eposa “Lāčplēsis”, tādā veidā popularizējot Lielvārdes novada un Latvijas literāro mantojumu.

 

Par izklaides parku “Avārijas Brigāde”

Izklaides parks atradīsies “Vēsmiņas”, Lēdmanes pagastā, Lielvārdes novadā, Tīnūži – Koknese autoceļa malā. Parks plānots vairāk kā 24 ha platībā. Parkā, brīvā dabā labiekārtotā ainaviskā teritorijā, būs izveidotas dažādas aktivitātes, kas galvenokārt domātas ģimenēm ar  bērniem vecumā no 3 līdz 14 gadiem. Izklaides parks ir orientēts gan uz ainavas elementiem, gan pieejamajām parka aktivitātēm.

Parks piedāvās plašu izklaides klāstu – tajā varēsiet apmeklēt „Avārijas brigādes” spēļu pilsētiņu, dinozauru taku, ūdens spēļu laukumu, leļļu taku. Tāpat parkā būs virvju trase, mazā autoskola bērniem, karuseļi un piepūšamās atrakcijas, kā arī citas izklaides.

Kontaktinformācija:

Mārtiņš Brezauckis

+371 29279303

epasts: martins.brezauckis<@>gmail.com