Koka izstrādājumu ražošanas nodrošināšana Ikšķiles novadā - Krišjānis Šnore

Koka izstrādājumu ražošanas nodrošināšana Ikšķiles novadā  - Krišjānis Šnore

Iesniedzējs: Krišjānis Šnore (Privāts)
Sākuma datums: 2016-11-16
Beigu datums: 2017-05-30
Fonds: 2014-2020
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta: Daugavas prospekts 1, Ikšķile, LV-5052
Kopējais finansējums: 16879,50
Publiskais finansējums: 11815,65
Rīcības nosaukums: - - -

Mērķis:

Projekta mērķis ir uzņēmējdarbības sākšana Ikšķiles novadā ar šūpulīšu un citu koka izstrādājumu ražošanu (mantu kastes, kāpslīši, barošanas krēsliņi). Darbības nodrošināšanai nepieciešams CNC frēzēšanas darba galds, ar kuru iespējams sasniegt uzņēmuma mērķus - nodrošināt vienu pilnas slodzes darba vietu sev pašam un pirmajā uzņēmuma darbības gadā saražot un realizēt vismaz 30 šūpulīšus, 20 mantu kastes, 30 kāpslīšus un 30 barošanas krēsliņus vietējam tirgum, un līdz trešajam darbības gadam sākt ražošanu eksportam un saražoto apjomu dubultot.


Projekta ietvaros plānoju sākt saimniecisko darbību sākot bērnu koka mēbeļu ražošanu. Šūpulīšu u.c. koka izstrādājumu sagataves tiek frēzētas, kā arī izstrādājumus rotā iefrēzētas latviskas rakstu zīmes (Pērkonkrusts, Laimas slotiņa, Lielvārdes josta), apliecinot mūsu piederību un identitāti. To izdarīt ir iespējams ar CNC frēzēšanas darba galdu. Pirmo produktu prototipu ražošanā izmantojām frēzēšanas pakalpojumus no citiem uzņēmumiem, kas sadārdzina ražošanas izmaksas un paceļ produkcijas gala lietotāja cenu, kā arī frēzēšanas darba galda pieejamība ir ierobežota, līdz ar to pērkot frēzēšanas pakalpojumu no cita uzņēmuma, nav iespējams palielināt ražošanas apjomu. Lai būtu konkurētspējīgs tirgū gan ar produktu, gan ar cenu, ražošanai nepieciešamās iekārtas jābūt uzņēmuma pamatlīdzekļos, jo pērkot pakalpojumu izmaksas sadārdzinās.
Projekta rezultātā ar CNC frēzēšanas darba galda iegādi tiktu ievērojami palielināti ražošanas apjomi, tiktu atvieglota jaunu dizainu šūpulīšu un citu koka izstrādājumu ražošanas ieviešana tirgū, kā arī samazinātos ražošanas izmaksas (tikai amortizācijas / uzturēšanas izdevumi, bez pakalpojuma izmaksām). Lai nodrošinātu CNC frēzēšanas darba galda pilnvērtīgu ekspluatāciju, plānojam piedāvāt frēzēšanas pakalpojumu citiem vietējiem meistariem, kā arī piedāvāt individuālo pasūtījumu izpildīšanu.


Kontaktinformācija:

Krišjānis Šnore

mob: 29995771

e-pasts:  krisjanis.snore<@>gmail.com