Brīvdabas pasākumu glempinga aprīkojuma iegāde- BDR "IKŠĶILES TAUTSKOLA"

Brīvdabas pasākumu glempinga aprīkojuma iegāde- BDR

Iesniedzējs: BDR "IKŠĶILES TAUTSKOLA" (NVO)
Sākuma datums: 2019-06-06
Beigu datums: 2020-02-27
Fonds: 2014-2020
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta: Rīgas iela 175, Ikšķile, Ikšķiles nov., p.n. Ikšķile, LV-5052
Kopējais finansējums: 28337.80 EUR
Publiskais finansējums: 19836.46 EUR
Rīcības nosaukums: - - -

Ikdienā cilvēki aizvien vairāk pārvietojas ar automašīnām, uzturas urbānā vidē, pavada vairākas stundas telpās un aizvien mazāk nonāk saskarē ar dzīvo dabu. Sabiedrība kopumā to apzinās un meklē veidus, kā pēc iespējas vairāk pavadīt laiku brīvā dabā, vienlaicīgi sevi attīstot gan fiziski, gan arī piedzīvojot patīkamus emocionālus brīžus, līdz ar to brīvdabas pakalpojumu tirgus ar katru gadu pieaug gan Eiropā, gan Latvijā, ienākot arī tādām jaunām jomām kā glempings - brīvdabas un komforta apvienojums, kurā biedrība redz savas darbības izaugsmi. Piedāvājot daudzveidīgas aktivitātes ārā un dabas klātbūtnes piedzīvošanu dabai draudzīgā, modernā un komfortablā veidā, biedrība uzsākusi brīvdabas pasākumu organizēšanu, kā piemēram: nometnes, komandas veidošanas un saliedēšanas pasākumus, koncertus, tematiskos vakarus, meditāciju retrītus uc. 

Projekta mērķis ir radīt drošu, interaktīvu, mobilu, dabai un klimatam draudzīgu un modernu vidi brīvdabas pasākumiem, tādejādi veicinot brīvdabas pasākumu pakalpojumu attīstību, pieejamību un kvalitāti Ikšķiles novadā, kā arī dodot ieguldījumu veselas sabiedrības veidošanā.

Projekta mērķauditorija ir bērni, jaunieši, pieaugušie un uzņēmumi Latvijā, kuriem ir nepieciešams pasākumu kopums ārpus telpām savas fiziskās, garīgās un sociālās labsajutas veidošanai. 

Lai nodrošinātu projekta mērķi, iegādātas multifunkcionālas, pārvietojamas 2 guļamās glempinga teltis, 1 pasākumu gemplinga telts ar apkures un solāro sistēmu, kas nodrošinās pilnīgu siltuma un elektriskās jaudas neatkarību no ārējiem tīkliem, kā arī audio atskaņošanas tehnikas komplekts, ko daudzveidīgi iespējams lietot ārpus telpām mainīgos laikapstākļos, dažādos gadalaikos. Audio atskaņošanas tehnikas komplekts ietver 2 bezvadu, mitrumizturīgas skandas mobilai lietošanai, 2 pārvietojamas akustiskās sitēmas ar mikserpulti un multikabeli, kā arī mikrofonu vokālam. Visas iekārtas ir mobilas, pārvietojamas un uzstādāmas vidē, kur tiek organizēts attiecīgais pasākums. 

Projekta kopējais izmaksu apjoms ir 28337.80 EUR, kur kopējās attiecināmās izmaksas ir 28337.80 EUR, no kuriem atbilstoši vietējās attīstības stratēģijas rīcības plānam, ELFLA publiskā finansēkjuma summa ir 19836.46 EUR jeb 70% no kopējām attiecināmajām izmaksām. Attiecināmās izmaksas 8501.34 EUR jeb 30% apmērā no kopējām attiecināmajām izmaksām nodrošina projekta iesniedzējs.

Kontaktinformācija:

Projekta vadītājs: Zane Geistarde

Kontakttālrunis: 29474222

E-pasta adrese: zane<@>brivaskola.lv, info<@>brivaskola.lv

image, 452x71px, 28.81 KB