Bio būvniecība

Bio būvniecība

Iesniedzējs: SIA "VERTESS UP" (Privāts)
Sākuma datums: 2013-09-10
Beigu datums:
Fonds: ELFLA
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta: Tīnūžu pagasts
Kopējais finansējums:
Publiskais finansējums: EUR 16 643.76
Rīcības nosaukums: Atbalsts nodarbinātības veicināšanai un pakalpojumu dažādošanai (izņemot ar zivsaimniecību saistīto nozari)

Projekta apraksts:

Ķaņepes un to izstrādājumi ir izmantojami un pielietojami visdažādākajos veidos sākot no tekstilmateriāliem un pārtikas produktiem un beidzot ar būvniecības materiāliem. Industriālo kaņepju izmantošana nav pietiekoši novērtēta, izpētīta un pārbaudīta praksē, un liela daļa iepriekšējo iniciatīvu ir bijušas eksperimentālas. Pašlaik norisošie pētniecības un praktiskās būvniecības pasākumi virknē Eiropas valstu ir devuši ļoti atzīstamus rezultātus kaņepju šķiedras siltumizolācijas materiālu ieguvē un pierādījuši spaļu priekšrocības to izmantošanā sienu konstrukcijā, kam izjemateriāls ir kaņepju betons. Atbalsta pretendents plāno izmantot šo ekoloģisko tendenci būvniecības nozarē, un cenšas ieviest inovācijas arī savā darba procesā, rūpīgi izvērtējot materiālus un tehnoloģiju.

Projekta mērķis: Pamatlīdzekļu iegāde bioloģisku izejmateriālu izmantošanai, būvniecības pakalpojumu sniegšanā.

Tātad uzņēmums plāno paplašināt savu saimniecisko darbību, ieviešot jaunu bioloģiskās būvniecības pakalpojumu - kaņepju betona monolītu sienu betonēšanu, pārsegumu un griestu siltināšanu, esošu ēku sienu siltināšanu, kā arī sienas bloku izgatavošanu. 

Mērķa sasniegšanai, projektā tiek plānots iegādāties vairākus pamatlīdzekļus, kas nodorošinātu kaņepju cementa sagatavošanu un izmantošanu māju būvniecībā. 

 

Kontaktinformācija:

Projekta vadītājs

Uģis Pauriņš

Tālr.: 26318598