Mājražošanai paredzētās telpas aprīkošana - Vita Zalcmane

Mājražošanai paredzētās telpas aprīkošana - Vita Zalcmane

Iesniedzējs: Vita Zalcmane (Privāts)
Sākuma datums: 2018-02-01
Beigu datums: 2018-10-03
Fonds: 2014-2020
Statuss: Pabeigts

Īstenošanas vieta: Aleksandra iela 12, Dobelnieki, Tīnūžu pag., Ikšķiles nov., p.n. Tīnūži, LV-5015
Kopējais finansējums: 4881.72 EUR
Publiskais finansējums: 3417.21 EUR
Rīcības nosaukums: - - -

Lai nodrošinātu ražotās produkcijas nekaitīgumu un ievērotu noteiktās higiēnas prasības, nepieciešama speciāli mājražošanai paredzēta telpa ar speciāli šai telpai un pārtikas ražošanai paredzētu aprīkojumu. Telpā nepieciešams apgaismojums ( nosegtas lampas), kā arī ūdens aizvadīšanas sistēma. Tādā veidā palielinātos saražotās produkcijas apjoms, kas mājražošanu padarītu efektīvāku un konkurētspējīgāku. Bez tam nepieciešama ūdens kvalitātes uzlabošana, tāpēc vajadzīgi atdzelžotājs un mīkstinātājs. Ikšķiles un apkaimes iedzīvotājiem būtu pieejama svaiga truša gaļa, kā arī lietošanai sagatavoti truša gaļas produkti. Truša gaļa pamatoti tiek uzskatīta par diētisku produktu, ko kā pirmo iesaka mazu bērnu ēdienkartes papildināšanai. Ievērojot to, ka Ikšķiles un citos Pierīgas novados bērnu skaits pieaug, potenciālā pircēju mērķauditorija- ģimenes ar maziem bērniem- ir pietiekama.

Projekta ietvaros ierīkota telpu un sagādāt aprīkojumu, kas paredzēts tikai mājražošanai, proti, iegādātas četras dienas gaismas lampas, ūdens atdzelžotājs un mīkstinātājs, Kanalizācijas sūknis, trauku mazgājamā mašīna, ūdens maisītājs izlietne, gaļas maļamā mašīna, elektriskā plīts, ledusskapis ar saldētāju, elektroniskie svari, nerūsējošā tērauda galds ar izlietni, trīs nerūsējošā tērauda gadi. Izstrādāts poduktu marķējuma grafiskais dizains, izgatavots uzņēmuma logo. Izveidots ģimenes uzņēmums. 

Projekta kopējais izmaksu apjoms ir 4881.72 EUR, kur kopējās attiecināmās izmaksas ir 4881.72 EUR, no kuriem atbilstoši vietējās attīstības stratēģijas rīcības plānam, ELFLA publiskā finansēkjuma summa ir 3417.21 EUR EUR jeb 70% no kopējām attiecināmajām izmaksām. Attiecināmās izmaksas 1464.51 EUR jeb 30% apmērā no kopējām attiecināmajām izmaksām nodrošina projekta iesniedzējs.

Kontaktinformācija:

Projekta vadītājs: Vita Zalcmane

Kontakttālrunis: 29408249

E-pasta adrese: vita.zalcmane@inbox.lv

image, 452x71px, 28.81 KB