Pieredzes apmaiņas braucieni - Iepazīsti vietējās koprades telpas!

2022-03-30

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" sadarbībā ar koprades telpu "Dzīvoklis" 18. un 25. martā organizēja divus bezmaksas pieredzes apmaiņas braucienus, kurus apmeklēja Zied zeme darbības teritorijas vietējie iedzīvotāji, “CoLabora Lielvārde” rezidenti, Pierīgas Partnerība koprades telpas "Dzīvoklis" rezidenti no Olaines un personas, kas vēlas attīstīt koprades telpas lauku reģionos! 

Blogs: Ieskats kopradē

2022-03-23

Pēdējo gadu laikā, mēs iegūstam skaidrāku priekšstatu par to, kā pēkšņa pāreja uz attālināto darbu varētu būt neatgriezeniski mainījusi mūsu priekšstatu par to, kas ir darba vieta un kādai tai jābūt. 

Piesakies pasākumā "Teātra vingrinājumi kā instruments sava potenciāla nostiprināšanai!"

2022-03-22

Gaidāms svarīgs notikums sava uzņēmuma attīstībā vai darba dzīvē? Tas rada bailes, nepārliecību un tāpēc bremzē attīstību? 30. martā plkst. 17:00 kopā ar režisori Andu Šarkovsku caur teātra vingrinājumiem un spēlēm, pieņemošā un atraisošā veidā, caur smiekliem nostiprināsim savu pārliecību un iekšējo potenciālu. 

Tiešsaistes seminārs „Komunikācija sociālajos tīklos krīzes apstākļos”

2022-03-15

Koprades telpa „Dzīvoklis” Olainē un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” aicina piedalīties tiešsaistes seminārā 22. martā plkst. 14.00 par šobrīd esošo un turpmāko komunikāciju sociālajos tīklos.

Iepazīsti vietējās koprades telpas - pieredzes apmaiņas braucieni!

2022-03-08

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" sadarbībā ar koprades telpu "Dzīvoklis" organizē divus bezmaksas tīklošanās pieredzes apmaiņas braucienus, lai nodrošinātu zināšanu pārnesi starp dažādām koprades telpām, rezidentiem, vietējiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Tiešsaistes apmācības kopienu veidotājiem, lai izveidotu koprades telpu!

2022-02-24

Koprades telpas "CoLabora Lielvārde" sadarbībā ar "Dzīvoklis" organizē "Koprades telpas kā nākotnes perspektīva - apmācības kopienu veidotājiem" bezmaksas tiešsaistes apmācības, kas norisināsies 28. februārī plkst. 10:00-14:30 Zoom.us platformā. Apmācību mērķis ir veicināt koprades telpas attīstību, atpazīstamību un apmācīt potenciālos un esošos koprades telpu kopienu veidotājus.

Soļu skaitīšanas izaicinājums starp koprades telpām - "CoLbora Lielvārde" un "Dzīvoklis"

2022-02-07

Lai justos mundrāk un motivētu viens otru izkustēties, Olaines koprades telpas „Dzīvoklis” un „CoLabora Lielvārdē” rezidentiem tiek mests izaicinājums, lai veselu nedēļu piedalītos soļu skaitīšanas izaicinājumā.

Blogs: Ieskats kopradē

2022-02-07

Koprades telpas pārvaldība var šķist sarežģīts uzdevums, ja mums nav pieejami pareizie rīki vai nevaram veltīt šim uzdevumam visu savu laiku. Šajā bloga ierakstā esam apkopojuši dažādus rīkus, kas padarīs koprades telpas pārvaldīšanu vienkāršāku.

Piesakies mācību ciklā "Projektu vadība"!

2022-02-01

Ar jaunu interesentu skaita pieaugumu biedrība „Pierīgas partnerība” sadarbībā ar biedrību „Zied zeme” ir izstrādājusi jaunu apmācības kursu „Projektu vadība”.  Jaunais apmācību kurss notiks bezmaksas 4 nodarbībās tiešsaitē, sākot ar 14.februāri, kurā tiks sniegtas praktiskas zināšanas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai. 

Tiešsaistes seminārs "Pasargā sevi un savu uzņēmumu digitālajā vidē - kiberdrošības pamati"!

2022-01-28

Koprades telpa "CoLabora Lielvārde" un koprades telpa "Dzīvoklis" sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju CERT.LV organizē tiešsaistes semināru "Pasargā sevi un savu uzņēmumu digitālajā vidē - kiberdrošības pamati", kas norisināsies 10. februārī plkst. 15:00-17:00 Zoom.us platformā.