Blogs: Ieskats kopradē

02.11.2021

Vai Tu esi dzirdējis terminu "koprades telpa"?  Atbilde uz šo jautājumu bieži vien ir "nē", tāpēc esam izveidojuši blogu "Ieskats kopradē", kurā apkoposim visu informāciju, kas saistīta ar darbu kopradē. Šajā bloga ierakstā uzzināsi kas ir koprades telpas, kāpēc cilvēki to izmanto darbam un sadarbību veidošanai.

Vai Tu esi dzirdējis terminu "koprades telpa"? Ja šobrīd atbilde ir nē, tad: 
Koprades telpa ir atvērta tipa birojs, kurā dažādiem savas profesijas speciālistiem ir iespēja strādāt kopā. Ši vieta ir daudz vairāk nekā telpa ar rakstāmgaldu un kafijas tasi. Tā var būt lieliska vieta produktivitātes celšanai, un tā noteikti ir īstā vieta, ja jums patīk pavadīt laiku citu profesionāļu un aktīvo iedzīvotāju vidū - elastīgā, pieejamā vidē.
Koprades telpas var paaugstināt darba ražīgumu.
Bieži vien arī šajās vietās pieejamas darba vietā vēlamās priekšrocības, piemēram, bagātīgs dabiskais apgaismojums, ergonomiskas mēbeles un ērta piekļuve uzkodām un dzērieniem — viss vajadzīgais, lai palīdzētu uzturēt dienā nepieciešamo enerģijas līmeni! Atrodoties citu strādājošu speciālistu vidū, neatkarīgi no tā, vai jūs ar viņiem strādājat kopā, ietekmē motivāciju un rada kopības sajūtu, kas var palielināt produktivitāti.
Koprades telpas var piedāvāt labāku darba un privātās dzīves līdzsvaru
piedāvājot darbam atvēlētu vietu un dodot attālinātā darba darbiniekiem iespēju strādāt ārpus mājām. Ar speciāli darbam atvēlētu vietu ir vieglāk veidot grafiku, kas ļauj darīt visu nepieciešamo maksimālai produktivitātei.
Koprades telpas piedāvā sadarbības iespējas.

Lai gan koprades telpas bieži vien ir lieliskas vietas grupu sapulcēm un sarunām ar klientiem, tās nodrošina arī unikālas iespējas jaunām sadarbībām. Tikšanās ar cilvēkiem, kas darbojas citās sfērās, var palīdzēt jums justies kā daļai no kopienas, un pavērt durvis jauniem darījumiem.
Arī Lielvārdē ikvienam iedzīvotājam, savas jomas speciālistam, jaunietim un studentam ir iespēja nākt uz koprades telpu "CoLabora Lielvārde" Ausekļa ielā 1A, lai strādātu, mācītos un sadarbotos!
Seko līdzi jaunumiem gan Facebook, gan Instagram!

Koprades telpa ir tapusi starptautiskā sadarbības projekta „European cooperation project on coworking spaces in rural areas” Nr.18-00-A019.333-000015 Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

image, 452x69px, 24.1 KB