Kopienu līderu apmācības 

2021-07-15

Kopienu līderu apmācības projekta "KOPA/kopienu pārdomāta attīstība" ietvaros notiks no š.g. 18. līdz 20. augustam, Usmas ezera atpūtas kompleksā - Lejastiezumi. 

Vebinārs: “Kopienu komunikācija”

2021-05-07

19. maijā, no plkst. 16.00 līdz 19.00 tiešsaistes platformā ZOOM.us norisināsies vebinārs “Kopienu komunikācija”, kurā lektors, Jānis Dzimtais, vebināra dalībniekiem pastāstīs par problēmām un iespējamiem ieguvumiem komunikācijā, atklās kopienu stāstus, kā arī analizēs dažādu kopienu formu, labo prakšu un komunikācijas stilu piemērus.

Vebinārs: "Kopienu veidošana un ievads viedā ciema stratēģijas izveidē"

2021-04-14

Ja Tevi aizrauj ideja par kopienu veidošanu un mērķtiecīgu savas dzīves vietas uzlabošanu, aicinām Tevi pievienoties 28.aprīlī  no plkst. 16.00 līdz 19.00, aizraujošā vebinārā “Kopienu veidošana un ievads viedā ciema stratēģijas izveidē”

"Kā iepazīt Baldoni caur mobīlo lietotni?” 

2020-09-21

"Iedzīvotāji paši grib veidot saturu!"- tā ir galvenā atziņa no Ideju darbnīcas "Kā iepazīt Baldoni caur mobīlo lietotni”, kas notika sestdien, Mencendarbes muižā, Baldonē. Soli pa soli, izmantojot dizaina domāšanas metodi, Baldones, Latvia tika veiktas pirmās skices tūrisma aplikācijas izstrādei. Pateicoties strukturētai un profesionālai @edmundsmedvedevs un @madarazelcane pasākuma vadībai tapa gan aplikācijas attīstības scenāriji, gan izpratne par tiem. #projektsKOPA #Viedieciemi

IEDZĪVOTĀJU FORUMS "PAR LABĀKU MEŅĢELI!"

2020-09-21

10.septembra pēcpusdienā krietns pulciņš Meņģeles iedzīvotāju piedalījās
pašu organizētā forumā "Par labāku Meņģeli".
Iedzīvotāju foruma pamatmērķis bija veicināt iedzīvotāju un citu apkaimes
pārstāvju līdzdalību novada attīstības plānošanā un uzlabojumu īstenošanā,
attīstot sadarbības mehānismu starp dažādām sabiedrības grupām un
sektoriem, Ogres novada pašvaldību, Meņģeles pagasta pārvaldi, atbildīgiem
dažādu jomu pārstāvjiem, uzņēmējiem un citiem pagasta iedzīvotājiem.

Krapes muižas zīmola izveide - trīs dienas, trīs risinājuma darbnīcas, viens zīmols. 

2020-08-17

 

Lai veicinātu sava ciema ekonomisko izaugsmi, Krapes iedzīvotāji vienojas izveidot vienotu identitāti Krapes muižas teritorijai. Kopīga darbība veicinās iedzīvotāju saliedētību un sadarbību, kā arī  savukārt vienots zīmols piesaistīs apmeklētājus, tādejādi stimulējot vietējo lauku ekonomiku un pasākumu daudzveidību vietējā ciemā.

 

"Zied zeme" teritorijā aktīvi norisinās projekta "KOPA" apkaimes darbnīcas

2019-09-20

Norisinājušās jau trīs apkaimes darbnīcas - Rembatē, Ķegumā un Baldonē. Un jau nākamnedēļ tās norisināsies – Ikšķilē, Meņģelē un Krapē!

Biedrība “Zied zeme” aicina iedzīvotājus uz projekta “KOPA” apkaimes darbnīcām

2019-09-10

Biedrība “Zied zeme” aicina iedzīvotājus piedalīties projekta “KOPA” apkaimes darbnīcās, kurās dalībnieki apzinās savas apkaimes izaicinājumus un iespējamos risinājumus. Apkaimes darbnīcas norisināsies Rembatē (11.09), Ķegumā (17.09), Baldonē (19.09), Ikšķilē (24.09), Meņģelē (26.09), Krapē (27.09) un Lielvārdē (04.10). 

Meklējam kopienu līderus! Piesakies!

2019-06-26

Līdz 21.jūlijam projekts “KOPA” aicina pieteikties esošos un topošos līderus, kuriem ir vēlme uzlabot dzīvi savā apkaimē un iesaistīties risinājumu darbnīcu organizēšanā. Līderi tiek meklēti Baldones, Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Ogres novados!

Kopienu pārdomāta attīstība!

2019-06-17

Projekts “KOPA” stiprinās 32 lauku kopienas un aicinās tās domāt “ārpus rāmjiem”. Divu gadu garumā 32 lauku teritoriju kopienas iesaistīsies projekta “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība” aktivitātēs, meklējot un īstenojot praktiskus risinājumus saviem izaicinājumiem. Projekta mērķis ir sekmēt kopienu iesaisti savu vajadzību apzināšanā un risinājumu īstenošanā, sniedzot tām atbalstu un stiprinot to ilgtspējīgu izaugsmi.