Trīs dienu mājražotāju un amatnieku seminārs - VIDEO NO LEKCIJĀM UN DISKUSIJĀM!

17.07.2019

image, 452x319px, 39.61 KB

 

Projekta “Mājražošanas un amatniecības attīstība vietējā teritorijā” (Local Craft Up) ietvaros noticis Mājražotāju un amatnieku trīs dienu seminārs – praktiskas mācības Lielvārdes, Ķeguma, Baldones, Ikšķiles un Ogres novadu mājražotājiem un amatniekiem mājas restorāna un degustāciju saimniecības radīšanā.

Local Carft Up mērķis ir attīstīt mājražošanu un amatniecību vietējās rīcības grupās, iesaistot tūrisma un kultūras pasākumos, veicinot sadarbību starp nozarēm un izstrādājot inovatīvus produktus un pakalpojumus vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem. Lai nodrošinātu maksimālu efektu mērķa sasniegšanai tika rīkots trīs dienu seminārs, kura nozīmi raksturo sekojoša metafora “Projekta ietvaros mēs iedodam ne tikai makšķeri, bet arī apmācām, instruējam, kā to makšķeri lietot, lai noķertu pēc iespējas vairāk zivis”.

Lektori un meistarklašu vadītāji sniedza praktiskas zināšanas par:

  • produktu pozicionēšanu tirgū; 
  • stāsta nozīmi produkta pārdošanā; 
  • informāciju par jauno tehnoloģiju atbalstu; 
  • noteikumiem, kādi ir jāievēro tiem projekta dalībniekiem, kuri plāno atvērt savas saimniecības ‘mājas restorānu’; 
  • pasākumu stilists, kura zināšanas ir nozīmīgas projekta ietvaros tieši ‘mājas restorānu’ kustības  un degustāciju saimniecības ietvaros uc.
Video no lekcijām:

 

Nometnes ietvaros kopīgā darbā praktiski realizēts pirmais “Mājas restorānu”.

Dalība seminārā, ēdināšana un naktsmājas tika nodrošinātas projekta ietvaros, bez maksas*.

Papildus informācija:

Iluta Jansone

22041406

iluta@ziedzeme.lv

*Seminārs tiek finansēts pateicoties, Publisko un privāto partnerattiecību biedrības „Zied zeme” projektam „Mājražošanas un amatniecības attīstība vietējā teritorijā” Nr.18-00-A019.333-000007, kas tiek īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

image, 452x96px, 25.12 KB