Projekts devis spēcīgu pamatu Pierīgas tūrisma turpmākai attīstībai!

2022-01-17

Aizvadīti vairāk kā divi jaudīgi gadi, dodot Pierīgas tūrismam lielisku jaunu sākumu tūrisma attīstības veicināšanā – īstenots LEADER sadarbības projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums”. Tā ietvaros radītais zīmols EXIT RĪGA darbosies arī turpmāk, pilnveidojot un turpinot uzturēt izveidotās platformas un veiktās mārketinga aktivitātes.

Informācija par EXIT RĪGA tūrisma piedāvājumu tagad pieejama arī svešvalodās!

2022-01-17

Ar būtiskiem uzlabojumiem ir papildināta EXIT RĪGA interaktīvā karte: sekojot līdzi novadu administratīvo robežu izmaiņām, arī tūrisma kartē tās atjaunotas. Papildus tam, tikusi atjaunota tūrisma objektu datu bāze un apskates objektu, dabas vērtību, aktīvās atpūtas, izzinošo ekskursiju kategorijas objektu apraksti tulkoti angļu un krievu valodā. Tas nozīmē, ka informācija par Pierīgas tūrisma piedāvājumu kļuvusi pieejama eksporta tirgum!

EXIT RĪGA ČETROS GADALAIKOS

2021-12-16

Pierīgā tūrisma sezonai nav ne sākuma ne gala, katrā gadalaikā ir, ko piedzīvot un kurp doties ceļojumā! Tikai desmit minūtes laika, lai noskatītos EXIT RĪGA īsfilmu par ceļošanas iespējām dažādos gadalaikos un Tev būs pilnīgi skaidrs, kādi būs Tavi brīvā laika pavadīšanas plāni!

Jaunatklātajā Ogres Centrālajā bibliotēkā aizvadīts otrais EXIT RĪGA apmācību seminārs

2021-10-21

Attālināti un klātienē 12.oktobrī norisinājies EXIT RĪGA otrais apmācību seminārs. Tajā aicināti piedalīties bija Pierīgas tūrisma pakalpoju sniedzēji un galvenā tēma bija no “idejas līdz īstenošanai”. Klātienē pasākumā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieku un līdzīgā skaitā sekoja līdzi arī attālināti – EXIT RĪGA Facebook kontā un ZOOM Webinar platformā.

Baudi skaistās rudens dienas Pierīgā!

2021-10-18

Gada košāko gadalaiku EXIT RĪGA tūrisma reģionā var baudīt gan aktīvi, gan mierīgās pastaigās un pat romantiskos izbraucienos ar vikingu kuģi! Aicinām piedzīvojumā!

Aicinām uz semināru Pierīgas tūrisma pakalpojuma sniedzējus!

2021-10-08

Pierīgas tūrisma reģions EXIT RĪGA aicina uz otro apmācību semināru tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma būs no “Idejas līdz īstenošanai” un tas norisināsies š.g. 12.oktobrī no pl.10.00 jaunatklātajā Ogres Centrālajā bibliotēkā (Brīvības iela 35, Ogre, Ogres novads).

Ogres novadā notiks Exit Rīga autoorientēšanās posms!

2021-08-03

No 2. līdz 8. augustam norisināsies Exit Rīga Tūristu dienas jaunā Ogres novada teritorijā. Visas septiņas nedēļas dienas Latvijas apceļotājiem būs iespēja piedalīties bezmaksas autoorientēšanās piedzīvojumā, izmantot tūrisma uzņēmumu īpašos piedāvājumus un apmeklēt dažādus pasākumus.

Notiks diskusija par Pierīgas tūrisma mērķtiecīgu attīstību

2020-11-25

26.novembrī plkst.16.00 EXIT RĪGA komanda aicina Pierīgas tūrisma uzņēmējus piedalīties tiešsaistes diskusijā par Pierīgas tūrisma attīstību, t.sk. arī Pierīgas tūrisma asociācijas veidošanu. Diskusija norisināsies ZOOM.us platformā.

Klātienē un attālināti aizvadīts pirmais EXIT RĪGA apmācību seminārs tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

2020-11-02

28.oktobrī norisinājās pirmais, no kopumā diviem, EXIT RĪGA apmācību semināriem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma bija vienots tūrisma piedāvājums Pierīgā. Dalībnieki apmācību semināru apmeklēja gan klātienē kultūras centrā "Ulbrokas Pērle", gan attālināti. Tiešraidi no "Ulbrokas Pērles" bija iespējams skatīties koprades telpā "CoLabora Lielvārde", kas bija šī apmācību semināra skatīšanās punkts.

Notiks pirmais EXIT RĪGA apmācību seminārs tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

2020-10-15

Pierīgas tūrisma reģions EXIT RĪGA aicina uz pirmo, no kopumā diviem, apmācību semināriem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma būs vienots tūrisma piedāvājums Pierīgā un tas norisināsies š.g. 28.oktobrī no pl.10.00 jaunatklātajā kultūras centrā „Ulbrokas Pērle” (Institūta iela 3, Ulbroka, Stopiņu novads).