Jaunatklātajā Ogres Centrālajā bibliotēkā aizvadīts otrais EXIT RĪGA apmācību seminārs

2021-10-21

Attālināti un klātienē 12.oktobrī norisinājies EXIT RĪGA otrais apmācību seminārs. Tajā aicināti piedalīties bija Pierīgas tūrisma pakalpoju sniedzēji un galvenā tēma bija no “idejas līdz īstenošanai”. Klātienē pasākumā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieku un līdzīgā skaitā sekoja līdzi arī attālināti – EXIT RĪGA Facebook kontā un ZOOM Webinar platformā.

Baudi skaistās rudens dienas Pierīgā!

2021-10-18

Gada košāko gadalaiku EXIT RĪGA tūrisma reģionā var baudīt gan aktīvi, gan mierīgās pastaigās un pat romantiskos izbraucienos ar vikingu kuģi! Aicinām piedzīvojumā!

Aicinām uz semināru Pierīgas tūrisma pakalpojuma sniedzējus!

2021-10-08

Pierīgas tūrisma reģions EXIT RĪGA aicina uz otro apmācību semināru tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma būs no “Idejas līdz īstenošanai” un tas norisināsies š.g. 12.oktobrī no pl.10.00 jaunatklātajā Ogres Centrālajā bibliotēkā (Brīvības iela 35, Ogre, Ogres novads).

Ogres novadā notiks Exit Rīga autoorientēšanās posms!

2021-08-03

No 2. līdz 8. augustam norisināsies Exit Rīga Tūristu dienas jaunā Ogres novada teritorijā. Visas septiņas nedēļas dienas Latvijas apceļotājiem būs iespēja piedalīties bezmaksas autoorientēšanās piedzīvojumā, izmantot tūrisma uzņēmumu īpašos piedāvājumus un apmeklēt dažādus pasākumus.

Notiks diskusija par Pierīgas tūrisma mērķtiecīgu attīstību

2020-11-25

26.novembrī plkst.16.00 EXIT RĪGA komanda aicina Pierīgas tūrisma uzņēmējus piedalīties tiešsaistes diskusijā par Pierīgas tūrisma attīstību, t.sk. arī Pierīgas tūrisma asociācijas veidošanu. Diskusija norisināsies ZOOM.us platformā.

Klātienē un attālināti aizvadīts pirmais EXIT RĪGA apmācību seminārs tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

2020-11-02

28.oktobrī norisinājās pirmais, no kopumā diviem, EXIT RĪGA apmācību semināriem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma bija vienots tūrisma piedāvājums Pierīgā. Dalībnieki apmācību semināru apmeklēja gan klātienē kultūras centrā "Ulbrokas Pērle", gan attālināti. Tiešraidi no "Ulbrokas Pērles" bija iespējams skatīties koprades telpā "CoLabora Lielvārde", kas bija šī apmācību semināra skatīšanās punkts.

Notiks pirmais EXIT RĪGA apmācību seminārs tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

2020-10-15

Pierīgas tūrisma reģions EXIT RĪGA aicina uz pirmo, no kopumā diviem, apmācību semināriem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem. Semināra galvenā tēma būs vienots tūrisma piedāvājums Pierīgā un tas norisināsies š.g. 28.oktobrī no pl.10.00 jaunatklātajā kultūras centrā „Ulbrokas Pērle” (Institūta iela 3, Ulbroka, Stopiņu novads).

Iepazīsti Zied zemi, piedaloties “EXIT RĪGA" velo orientēšanās posmā Ikšķiles novadā, un laimē atpūtu Riekstukalnā vai Lūšu takā!

2020-08-19

No 19. līdz 23.augustam Ikšķiles novadā norisināsies desmitais “EXIT RĪGA” velo orientēšanās posms. Piedalies sacensībās un izmanto iespēju, iepazīstot Ikšķiles novadā realizētos LEADER projektus, laimēt dāvanu karti atpūtai aktīvās atpūtas kompleksā “Riekstukalns” vai dāvanu karti disku golfa spēlei 5 personām disku golfa laukumā “Lūšu taka”.

Iepazīsti Zied zemi, piedaloties “EXIT RĪGA" velo orientēšanās posmā Ogrē, un laimē atpūtu Riekstukalnā vai Lūšu takā!

2020-07-13

No 15. līdz 19.jūlijam Ogres novadā norisināsies sestais “EXIT RĪGA” velo orientēšanās posms. Piedalies sacensībās un izmanto iespēju, iepazīstot Ogres novadā realizētos LEADER projektus, laimēt dāvanu karti atpūtai aktīvās atpūtas kompleksā “Riekstukalns” vai dāvanu karti disku golfa spēlei 5 personām disku golfa laukumā “Lūšu taka”.

Iepazīsti Zied zemi, piedaloties “EXIT RĪGA" velo orientēšanās posmā Ķegumā, un laimē atpūtu Riekstukalnā vai Lūšu takā!

2020-06-25

No 1. līdz 5.jūlijam Ķeguma novadā norisināsies ceturtais “EXIT RĪGA” velo orientēšanās posms. Piedalies sacensībās un izmanto iespēju, iepazīstot Ķeguma novadā realizētos LEADER projektus, laimēt dāvanu karti atpūtai aktīvās atpūtas kompleksā “Riekstukalns” vai dāvanu karti disku golfa spēlei 5 personām Disku golfa laukumā “Lūšu taka”.