Informācija par EXIT RĪGA tūrisma piedāvājumu tagad pieejama arī svešvalodās!

17.01.2022

Ar būtiskiem uzlabojumiem ir papildināta EXIT RĪGA interaktīvā karte: sekojot līdzi novadu administratīvo robežu izmaiņām, arī tūrisma kartē tās atjaunotas. Papildus tam, tikusi atjaunota tūrisma objektu datu bāze un apskates objektu, dabas vērtību, aktīvās atpūtas, izzinošo ekskursiju kategorijas objektu apraksti tulkoti angļu un krievu valodā. Tas nozīmē, ka informācija par Pierīgas tūrisma piedāvājumu kļuvusi pieejama eksporta tirgum!

Interaktīvā karte ir ērti lietojama tūrisma objektu datu bāze, kurā ir vairāk kā 1500 ierakstu – viss EXIT RĪGA tūrisma piedāvājums, noderīgas vietas ceļotājiem un 63 dažādi maršruti (velo, auto un pastaigu). Kartē var lietot arī maršrutēšanas iespēju, kas ļaus viegli saplānot brīvā laikā pavadīšanu Pierīgā. Tūrisma piedāvājums tiešām ļoti plašs, atliek vien izvēlēties sev interesējošos objektus un posties ceļā!

Interaktīvās kartes atjaunošana un apjomīgie tulkošanas darbi ir pēdējās LEADER sadarbības projekta “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātes. Tas nozīmē, ka projekts īstenots un EXIT RĪGA tūrisma reģionam ir ielikts spēcīgs pamats, uz kā turpmākā starpnovadu sadarbība var turpināties.

Jau iepriekš ziņots, ka projekta ietvaros tapis zīmols EXIT RĪGA, norisinājušies divi apmācību semināri tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, notikušas tūrisma pakalpojumu sniedzēju pārstāvju un sociālo tīklu influenceru vizītes, tapusi īsfilma par ceļošanu Pierīgā dažādos gadalaikos, apvienots tūrisma piedāvājums interaktīvajā kartē un izveidota vienota vietne www.exitriga.lv.

Ar projekta beigām nebeidzas EXIT RĪGA novadu sadarbība, tāpēc, aicinām lietot un izmantot visas informatīvās platformas un aicinām ciemos uz Pierīgu! Jo tā ir tepat blakus!

Karte krievu valodā pieejama ŠEIT.

Karte angļu valodā pieejama ŠEIT. 

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.
Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.
image, 452x42px, 5.95 KB