Aizvadīts motivējošs pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārs Cēsu rajona lauku parterībā!

2020-01-28

Kopā ar neierasti lielu potenciālo projektu iesniedzēju skaitu 2020.gada 23.janvārī PPP biedrība “Zied zeme” devās pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārā uz biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība” teritoriju Cēsu pusē.

Ziedzemieši iedvesmo jauniem darbiem, idejām un projektiem!

2020-01-14

PPP biedrība “Zied zeme” ir partneris idejām, darbiem un izaugsmei - aizvadītā gada izskaņā organizēja iedvesmas braucienu potenciālajiem projektu iesniedzējiem. 

Piesakies pieredzes apmaiņas braucienam “LEADER” projekti “Cēsu rajona lauku partnerībā”.

2020-01-09

Šī gada 23.janvārī Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” vedīs potenciālos projektu iesniedzējus pie projektu realizētājiem, kuri labprāt dalīsies ar savu pieredzi LEADER projektu realizācijā. 

Piesakies pieredzes apmaiņas braucienam “LEADER projektu pieredze PPP biedrība “Zied zeme” darbības teritorijā”.

2019-11-27

Šī gada 11.decembrī Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” vedīs potenciālos projektu iesniedzējus pie projektu realizētājiem, kuri labprāt dalīsies ar savu pieredzi LEADER projektu realizācijā tajās rīcībās, kurās PPP biedrība “Zied zeme” izsludinājusi projektu konkursu kārtas 2020. gadā.

Zemgale iedvesmo PPP biedrība “Zied zeme” izbraukuma semināra dalībniekus.

2019-11-01

Lauku partnerība “LIELUPE” apvieno spēcīgus, uzņēmīgus un iedvesmojošus cilvēkus, kuri veiksmīgi realizējuši LEADER projektus. 

Piektdienas brančs ar Zied zeme. 

2019-10-22

Zied zeme meklē jaunus risinājumus un veidus kā veicināt sabiedrības informēšanu par aktualitātēm biedrībā, tāpēc šī gada 18.oktobrī, Koprades telpā CoLabora Lielvārde, Ausekļa iela 1a, tradicionālo semināru vietā, tika rīkotas vēlās brokastis jeb Brančs ar potenciālajiem projektu iesniedzējiem. 

Vēlreiz Zemgalē - IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI! II daļa

2019-10-14

Šī gada 29.oktobrī Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” atkārtoti dosies uz auglīgo Zemgali, kur sadarbībā ar Lauku partnerību „Lielupe”, nodrošinās informācijas un pieredzes apmaiņas izbraukuma semināru projektu ideju radīšanā, apmeklējot jau citus LEADER projektu realizētājus.

Pieredzes un iedvesmas bagāts brauciens uz Zemgali. Ko mēs redzējām? Kas mūs iedvesmoja? 

2019-10-10

2019.gada 9.oktobrī PPP biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar biedrību “Lauku partnerība “Lielupe”” kopā ar 23 uzņēmumu, biedrību, pašvaldību pārstāvjiem, kā arī pašnodarbinātajām personām no Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Ogres un Baldones novadiem devās iedvesmas un LEADER projektu pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārā “IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI!”

IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI!

2019-09-26

Šī gada 9.oktobrī Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar Lauku partnerību „Lielupe” nodrošinās informācijas un pieredzes apmaiņas izbraukuma semināru projektu ideju radīšanā – IEDVESMOJIES! MĀCIES! RADI! 

Atbalsts dalībai informācijas un pieredzes apmaiņas semināros vai konferencēs

2019-09-25

Potenciālajiem projektu iesniedzējiem ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu dalībai informācijas un pieredzes apmaiņas semināros vai konferencēs Latvijā vai citās Eiropas Savienības dalībvalstīs. PPP biedrība “Zied zeme” sedz dalības izmaksas pasākumā, tostarp, reģistrācijas un dalības maksu, transporta izmaksas, uzturēšanās izmaksas un ceļojumu apdrošināšanas izmaksas.